Bircan KÖYCÜ

Get In Touch

Lise son sınıfta deneme sınavlarından çok iyi sonuçlar alıyorken ana sınavda türkçede 40 sorudan 15 net yaptığım için 100.000. oldum.İLK 10.000 hedefleyen bir öğrenciyken;hayat kafama bir tuğlayla vurmuştu.Çok istemesem de o yıl tercih yaptım ve Denizli Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliğine gittim.Fakat orda okurken içimde bir huzursuzluk vardı.Acaba hızlı okuma bilseydim İstanbul’u kazanır mıydım? sorusu bana uykusuz geceler geçirtmeye başlamıştı.Bir süre sonra karar verdim Hızlı Okuma Eğitimi alacaktım ve tekrar sınava girip sadece Türkçeyi fulleyecek ve sınavdan intikam alacaktım.Böylece kendime başarısız olmadığımı ispatlayacaktım.Neyse hızlı okuma öğrendim ve YGS’ye girdim;bir sürpriz yapmış ve tüm soruları çözmüştüm ve sonuçlar gelince ilk 40.000 e girmiştim.

Ve benim için yeniden huzursuz uykular başlamıştı.

Çünkü 65 gün vardı eğer 2. aşamaya girersem yeniden tercih yapabilirdim.Fakat okul puanım 25 puan kesilecekti.Hedefim İTÜ,YTU idi. Fizik,kimya,biyoloji,matematik ve geometri’62 günde halledecektim.

Dersane yok!

Öğretmen yok!

Üniversiteye devam ediyorum!

Vakit dar;Menzil uzundu..

Ve her ne olursa olsun başarmaya ant içtim iki ay boyunca günde ortalama 21-22 saat çalışarak sınava hazırlandım.

SONUÇ MU?

Bütün imkansız görünenlere rağmen,olumsuz tüm yorumlara rağmen YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ-Biyomühendisliği kazandım.

Kendimi keşfettiğim bu eğitim ve mücadelenin sonrasında karar verdim eğitmenlik için hocamdan dersler aldım ve bu eğitimleri almaya hep devam ettim.Şimdi ise ben hedefi olan herkese hizmet veriyorum.

Kurumsal olarak da sahadaki çalışmalarımızla sıfırdan başlayan bir teknoloji firmasının 3 yılda 48 ülkeye büyümesine ve 90 ülkeden takip edilmesine katkı sağladık.Ve şu an bu başarının sonucunda dünyada yaşayan evsiz vatandaşların bir bileklikle ödeme yapabildikleri;günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni bir projeyi de dünyaya sunmaya hazırlanıyoruz.

Özetlemek gerekirse;anlattığımız her şeyi;verdiğimiz her eğitimi kullanıp.içselleştirip,başarılı olduktan sonra hizmetinize sunmaktayız.

Ekibimizdeki arkadaşlar da her biri kendi hayat hikayelerini yazan;işlerinde oldukça başarılı kişilerden oluşmaktadır.

Sizleri de aramıza bekler hep birlikte dünyayı daha mutlu ve başarılı bir yer haline getirmeyi dileriz.

BİRCAN KÖYCÜ

Kurucu & CEO